Article

Nxënësja e The British School of Kosova, Lea Nobërdaliu, shpërblehet me çmimin Vullnetarja e Vitit 2020.

19 Dhjetor 2020

Nxënësja e The British School of Kosova, Lea Nobërdaliu, është shpërblyer me çmimin Vullnetarja e Vitit 2020.
Lea këtë çmim e pranoi nga Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi dhe Shefi i zyrës së UNICEF në Kosovë, Murat Sahin.
Jemi shumë të lumtur dhe krenar që Lea është nxënësja jonë! I urojmë suksese të mëtutjeshme!
Të ngjashme
 • Transporti shkollor

  20 Janar 2021

  Card Image

  The British School of Kosova ofron siguri të lartë të transportit për nxënësit e shkollës. Transporti shkollor është i organizuar në një nivel të lartë me kushtet më ...

  Më shumë
 • Fillimi i gjysmëvjetorit të dytë

  18 Janar 2021

  Card Image

  Sot filloi gjysmëvjetori i dytë. Me shpresën se ky vit do të jetë më i mirë se viti që shkoi, ju urojmë shumë shëndet, mbarësi e suksese nxënësve tanë!

  Më shumë
 • Our chemis-tree! Pema jonë e festave të fundvitit!

  18 Dhjetor 2020

  Card Image

  Më shumë