Article

Dita ndërkombëtare e Gruas 8 Mars 🌺

08 Mars 2020

Për nder të ditës ndërkombëtare të Gruas 8 Mars 🌺, nxënësit tanë përgatitën befasi të veçantë për nënat të cilat janë heroinat e veçanta në jetën e tyre.
Nxënësit dërguan mesazh të unifikuar për të theksuar rëndësinë e nënave tona dhe kurrë mos harroni se sa të mahnitshme dhe të mrekullueshme janë ato.
Respektoni dhe kujdesuni për ato çdo ditë!

Galeria
Video Galeria

.

Gratë janë gjithmonë burim frymëzimi për familjen dhe shoqërine.
Urime ditën e grave për të gjitha nënat dhe gratë e mrekullueshme!
Shëndritni, jo vetëm sot por çdo ditë. Ndjehuni të veçanta dhe unike në majen e botës.

Të ngjashme
 • Transporti shkollor

  20 Janar 2021

  Card Image

  The British School of Kosova ofron siguri të lartë të transportit për nxënësit e shkollës. Transporti shkollor është i organizuar në një nivel të lartë me kushtet më ...

  Më shumë
 • Fillimi i gjysmëvjetorit të dytë

  18 Janar 2021

  Card Image

  Sot filloi gjysmëvjetori i dytë. Me shpresën se ky vit do të jetë më i mirë se viti që shkoi, ju urojmë shumë shëndet, mbarësi e suksese nxënësve tanë!

  Më shumë
 • Nxënësja e The British School of Kosova, Lea Nobërdaliu, shpërblehet me çmimin Vullnetarja e Vitit 2020.

  19 Dhjetor 2020

  Card Image

  Më shumë